phone  (044) 331-43-36

home  ул. Гетьмана 1В

secured letter  order@audioreklama.com.ua

But ukr

ico velika kishenya
 Оксана Свиридова

Топ менеджер департаменту реклами.
«Повна відповідність до наших потреб щодо функціональності програмного забезпечення та до якості наданих послуг по озвученню мереж наших магазинів. Ми високо цінуємо ваше вміння оперативно та професійно реагувати на виникнення непередбачуваних ситуацій.

«Болеро» - це найкращі умови на ринку по відношенню ціна-якість! А ваше вміння йти назустріч побажанням клієнта та постійне прагнення до розвитку, якість та спектр наданих послуг лише підтверджують правильність нашого вибору».

ico silver briz
 Вадим Трададюк

Арт директор ТОВ «Голдфиш Инвест» (ТРЦ SILVER BREEZE)
«Компанію «Bolero» можу відмітити, як надійного партнера зі створення аудіо та відео контенту, запису рекламних роликів для ТРЦ. Імпонує клієнтоорієнтовний підхід менеджерів, оперативність, широкий спектр послуг від консалтингу до реалізації поставлених задач та супроводу клієнта».

Андрей Стабровский
Креативний директор компанії «Сушико»
«Болеро» не нав’язує «готові» рішення, а враховує ситуацію замовника та дійсно розроблює індивідуальні програми для рекламних кампаній. У вас прекрасний колектив та правильний підхід.

Наші споживачі відзначають, що наша реклама дійсно «дістала» їх, а окрім цього, ми помітили, що радіо ролики, записані «Болеро», цитуються нашими клієнтами.»

Александр Штайгер
Директор мереж магазинів «Stagger»
«Вашу рекламу дійсно чути повсюди (навіть в туалетах). Хочу подякувати «Болеро» за професійно створені сценарії роликів та за якісний звук в місцях трансляцій.»

ico antonio
 Роман Храменков

Мережа магазинів «Антоніо Біаджи»
«Так склалось, що магазини мережі «Антоніо Біаджи» мають комбіновану систему розміщення реклами в торгових центрах. Частиною магазинів централізовано займається компанія «Болеро», з котрою ми працюємо вже достатньо давно. Ми дуже задоволені нашим партнерством та його плодами, оскільки нам є з чим його порівнювати. Друга частина наших магазинів поки залишається «в ручному режимі» управління. Ми змушені телефонувати кожному торговому центру, кожному відправляти рекламний ролик, отримувати велику кількість договорів та рахунків. Керівництво мережі, звісно, розуміє труднощі та роздумує над вирішенням даної проблеми. Адже останнім часом вона стала як ніколи актуальною.

Нам дуже зручно користуватись послугами агентства «Болеро». Імпонує мобільність співробітників, увага та розуміння потреб замовника. А гнучка система роботи та помірна вартість їх послуг – важливе доповнення до переліку всіх вище зазначених гідностей. Приємно бачити, що ринок реклами заповнюється професіоналами».

Приєднуйтесь до нас:

facebook google twitter insta youtube

Наші послуги:

Аудіореклама в ТРЦ та супермаркетах
Оренда звукового обладнання
Підбір музики та закриття авторских прав
Підбір та монтаж звукових систем

Наші контакти:

тел.: (044) 331-43-36
mail: order@audioreklama.com.ua